• Новак
4mm Кралскиот Џаспер скапоцен камен Одделение АА Виолетова Квадратни Коцка 4mm Лабава Монистра 7.5 инчен Половина Влакно (90186226-179)

4mm Кралскиот Џаспер скапоцен камен Одделение АА Виолетова Квадратни Коцка 4mm Лабава Монистра 7.5 инчен Половина

DEN 268.32

Достапност
Достапно за нарачка

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Сликите се појавуваат поголеми од вистинската големина со цел да се опишат јасно производи детали.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Одделение АА. Виолетова. Империал Џаспер скапоцен камен, на Плоштадот во облик на Коцка, мерки околу 4 MM, карактеристики прекрасен сјај со одлична полски. Drilled дупка. Боја, тон, и квалитетот на овие Џаспер монистра се добро одговараше на влакно.
Објектот Состојба Сосема Нов
Тип Лабава Монистра
Скапоцен Камен Тип Џаспер
Должина Прибл. 7.5 (прибл. 45 монистра)
Монистра Големина Прибл. 4 X4 MM
Тежина Прибл. 6g
Drilled Дупка Прибл.
Дел Број 90186226-179
Некои монистра може да се појави да имаат мала површина или внатрешни карактеристики.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Иако секој обид е направен за да претставуваат бои што е можно попрецизно, мали варијации може да се случи се должи на разлики во индивидуалната следи поставки, блицот ќе се користи во фотографирањето и фото проширување.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Спецификацијата

Тип На Објект:
накит наоди

Со стоката дадена додека купуваат