• Новак
4x2mm Африкански Тиркизна скапоцен камен Heishi Парче Rondelle Лабава Монистра 15.5 инчен Full Влакно (80002390-842)

4x2mm Африкански Тиркизна скапоцен камен Heishi Парче Rondelle Лабава Монистра 15.5 инчен Full Влакно (80002390-842)

DEN 431.52

Достапност
Достапно за нарачка

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Сликите се појавуваат поголеми од вистинската големина со цел да се опишат јасно производи детали.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Африкански Тиркизна скапоцен камен, Heishi Парче Rondelle облик, мерки околу 4x2 MM, карактеристики прекрасен сјај со одлична полски. Drilled дупка. Боја, тон, и квалитетот на овие Тиркизна монистра се добро одговараше на влакно.
Објектот Состојба Сосема Нов
Тип Лабава Монистра
Скапоцен Камен Тип Тиркизна
Должина Прибл. 15.5" (прибл. 153 монистра)
Монистра Големина Прибл. 4x2 MM
Тежина Прибл. 13g
Drilled Дупка Прибл. 1mm
Дел Број 80002390-842
Некои монистра може да се појави да имаат мала површина или внатрешни карактеристики.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Иако секој обид е направен за да претставуваат бои што е можно попрецизно, мали варијации може да се случи се должи на разлики во индивидуалната следи поставки, блицот ќе се користи во фотографирањето и фото проширување.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Спецификацијата

Тип На Објект:
накит наоди

Со стоката дадена додека купуваат