• Новак
3pcs/set DIY Течни Смоли Калапи за Изработка на Накит Ѓердан Pendant Шарм Алатки Додатоци

3pcs/set DIY Течни Смоли Калапи за Изработка на Накит Ѓердан Pendant Шарм Алатки Додатоци

DEN 239.52

Достапност
Достапно за нарачка

Направен од силикон. Флексибилни, отпорност на кинење, издржливи во употреба. Заврши големина : 15*50mm Јасно силиконски калапи, совршен алатки за вашиот DIY смола занает проекти одлуки pendant earring или ѓердан. Ви помогне да созд убави накит. Можеби понекогаш тоа е малку тешко да се соблече исклучување на мувла, ве молиме погледнете на последната слика. Совети : пакетот вклучува 3 еез различни калапи, другите не се вклучени.

Плаќање
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Враќање&Наплата
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Повратни информации
Почитувани купувачи, ако најдете било какви проблеми околу нашите производи откако ги добиваат, ве молиме веднаш обратете се кај нас и да ни покаже некои слики на проблеми. Ние ќе ги направиме нашите најдобри напори за да ги реши за вас. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние во голема мера ќе го ценат кога ќе ни даде пет ѕвездички повратни информации. Ви благодарам многу!

Спецификацијата

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Бренд Име:
двојно еден
Накит Алатки & Опрема Тип:
Калапи
Материјал:
Силикони
Објектот Тежина:
0.1

Со стоката дадена додека купуваат