• Новак
2mm Сина Чипка Ахат скапоцен камен Одделение АА Сини Круг 2mm Лабава Монистра 16 инчен Full Влакно (90147950-107-2mm F)

2mm Сина Чипка Ахат скапоцен камен Одделение АА Сини Круг 2mm Лабава Монистра 16 инчен Full Влакно (90147950-107-2mm

DEN 383.52

Достапност
Достапно за нарачка

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Сликите се појавуваат поголеми од вистинската големина со цел да се опишат јасно производи детали.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Одделение АА, Сини, Сини Чипка Ахат (Одделение АА) скапоцен камен во облик на Круг, мерки околу 2 MM, карактеристики прекрасен сјај со одлична полски. Drilled дупка. Боја, тон, и квалитетот на овие Ахат (Одделение АА) монистра се добро одговараше на влакно.
Објектот Condition Brand Нови
Type Loose Монистра
Скапоцен камен Type Agate (Одделение АА)
Length Approx. 16"
Монистра Size Approx. 2 MM
Weight Approx. g
Дел Number90147950-107-2mm F
Некои монистра може да се појави да имаат мала површина или внатрешни карактеристики.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Иако секој обид е направен за да претставуваат бои што е можно попрецизно, мали варијации може да се случи се должи на разлики во индивидуалната следи поставки, блицот ќе се користи во фотографирањето и фото проширување.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Спецификацијата

Тип На Објект:
накит наоди

Со стоката дадена додека купуваат