• Новак
  • -0 %
Нови Сомот Накит Екранот Супстрат Сива Прозорец Приказ Дното Одбор Продавница За Накит Екранот Се Зголеми Фах Кутија Платформа

Нови Сомот Накит Екранот Супстрат Сива Прозорец Приказ Дното Одбор Продавница За Накит Екранот Се Зголеми Фах

DEN 647.00
DEN 647.04

Достапност
Достапно за нарачка


НИ 10 / set НИ 11.62 / set НИ 11.12 / парче НАС 11.62 / парче НАС 4.98 / парче НАС 1.99 / парче НАС 5.98 / парче НАС 8.89 / парче
Нови Сомот Накит Екранот Супстрат Сива Прозорец Приказ Дното Одбор Продавница За Накит Екранот Се Зголеми Фах Кутија Платформа
Опис Накит Екранот Дното Одбор Големина(L*W*H)
околу B1 : 50(L)*Е 36,5(W)*2.5(H)cm
Б2 : 45 (L)*17(W)*1.5(H)cm
Б3 : 33(L)*26(W)*2.5(H)cm
Б4 : 21(L)*22(W)*2(H)cm
Б5 : 26(L)*14(W)*2.5(H)cm Материјал Дрво/ Сомот Боја Сива Нето Тежина
прибл : B1 : 1600g
Б2 : 800g
Б3 : 540g
Б4 : 400g
Б5 : 370g Пакет 1 Piece на супстрат
Она што го гледате е Она што Ќе Добиете,
сите фотографии се направени од вистински примероци
Црвено Кадифе, Исто Така, На Располагање

Спецификацијата

Бренд Име:
TREACHI
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
ТЦ-BL
Објектот Висина:
2.5cm
Објектот Должина:
50cm
Објектот Тежина:
1600g
Објектот Ширина:
36cm
Производ Карактеристики:
Windowshow Платформа
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран

Со стоката дадена додека купуваат