• Новак
Цвет Покана Мали Pendent Мувла MD1361-1376 DIY рачно изработени Мувла Накит Алатки AB лепак 2017 новодојдени

Цвет Покана Мали Pendent Мувла MD1361-1376 DIY рачно изработени Мувла Накит Алатки AB лепак 2017 новодојдени

DEN 24.00

Достапност
Достапно за нарачка


Huajian Креативни Животни Мувла Транспарентен Силиконски Калап
Шангај Huajian ексклузивни огледало накит калапи, увезени целосно транспарентни храна одделение силиконски, мека текстура и добар пластичност, нашите мувла може да се користи постојано, биле добро примени и дома и во странство од страна на прирачник ентузијасти.
Иста цена, plz да ни оставите порака, кога ќе го порачаат.
Материјал : Транспарентна Силикони
Одлична силикони, мазна внатрешна мувла

Спецификацијата

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Бренд Име:
цвет покана
Објектот Тежина:
10g
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
MD1361-1376
Накит Алатки & Опрема Тип:
Калапи

Со стоката дадена додека купуваат