• Новак
10мм Партија Мешани Jade скапоцен камен Виножито Круг 10мм Лабава Монистра 15.5 инчен Full Влакно (90148700-240)

10мм Партија Мешани Jade скапоцен камен Виножито Круг 10мм Лабава Монистра 15.5 инчен Full Влакно (90148700-240)

DEN 364.32

Достапност
Достапно за нарачка

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Сликите се појавуваат поголеми од вистинската големина со цел да се опишат јасно производи детали.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Партија Мешани Jade скапоцен камен, во облик на Круг, мерки околу 10ММ, карактеристики прекрасен сјај со одлична полски. Drilled дупка. Боја, тон, и квалитетот на овие Jade монистра се добро одговараше на влакно.
Објектот Condition Brand Нови
Type Loose Монистра
Скапоцен Камен Type Jade
Length Approx. 15.5" (прибл. 38 Монистра)
Монистра Size Approx. 10ММ
Weight Approx. 55g
Drilled Hole Approx.
Дел Number90148700-240
Некои монистра може да се појави да имаат мала површина или внатрешни карактеристики.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Иако секој обид е направен за да претставуваат бои што е можно попрецизно, мали варијации може да се случи се должи на разлики во индивидуалната следи поставки, блицот ќе се користи во фотографирањето и фото проширување.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Спецификацијата

Тип На Објект:
накит наоди

Со стоката дадена додека купуваат