• Новак
  • -15 %
LINSOIR 6pcs/многу Полиестер Свила Tassels Jewellry Наоди Занает Кинески Јазол Свила Tassel За Обетки Шарм DIY Borlas Piel

LINSOIR 6pcs/многу Полиестер Свила Tassels Jewellry Наоди Занает Кинески Јазол Свила Tassel За Обетки Шарм

DEN 259.00
DEN 304.80

Достапност
Достапно за нарачка
Спецификацијата

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0cm
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
F7187
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Тежина:
0g
Објектот Висина:
0inch
Производ Карактеристики:
Свила Tassel
Должина:
82mm
Количина:
6pcs/многу
Материјал:
Свила
боја:
како фото
Тип:
tassels за накит diy
Стил:
earring шарм за earring одлуки
дизајн:
полиестер свила tassels
Карактеристики:
tassel за обетки
useage:
свила tassels за накит
Шема:
свила tassel накит наоди

Со стоката дадена додека купуваат