• Новак
WOSTU Денот на Вљубените 925 Sterling Silver Црвено Глеѓ Goblet Овации за Љубовта Монистра Шарм Pendant за Нараквица S925 Накит BKC478

WOSTU Денот на Вљубените 925 Sterling Silver Црвено Глеѓ Goblet Овации за Љубовта Монистра Шарм Pendant за

DEN 502.08

Достапност
Достапно за нарачка


Опис :
Во ноќ го признал вас, јас подготвена романтична вечера свеќи за тебе, ги собравме нашите очила за тост на нашата последна средба, за нашата љубов.
.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
BKC478
Надворешниот Дијаметар:
21mm
Материјал:
Метал
Метали Тип:
925 Sterling silver
Објектот Тежина:
2.08g
Бренд Име:
WOSTU
Објектот Форма:
goblet
Печат:
s925
Гаранција:
Ако постои вистинска 925 Фунта сребро, ЦЕЛОСНА НАПЛАТА!
боја:
R
Елементи На Дизајнот:
Овации за љубов
Метал:
Автентични 925 фунта
Големина:
2.1*1.3 СМ

Со стоката дадена додека купуваат