• Новак
  • -50 %
JHNBY Мат Рамен Фацетирани Круг Хематит 6x3mm 100pcs Природен Камен руда Magnetite Лабава монистра за Накит нараквици Одлуки DIY

JHNBY Мат Рамен Фацетирани Круг Хематит 6x3mm 100pcs Природен Камен руда Magnetite Лабава монистра за Накит

DEN 144.00
DEN 287.04

Достапност
Достапно за нарачка


dianxiaobao_1hgfffffffffffffff
C
dianxiaobao_4

Спецификацијата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Објектот Тежина:
26.8g/100pcs
Бренд Име:
JHNBY
Материјал:
Камен
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
MSDB600
Материјал:
AAAAA Хематит
боја:
Позлата Боја
По продажба на Услуги:
Целосна Наплата Доколку Производот Не Се во РЕД
Одговараат на:
Нараквица ,Ѓердан ,Накит DIY
Дупка со ГОЛЕМИНА:
1mm
Набавка на услуга:
трговија на големо,пад на превозот
Големина:
6x3mm

Со стоката дадена додека купуваат