• Новак
OlingArt Природни пердуви Multicolor 25ММ 10pcs/многу бронза Метал клипови DIY ѓердан earring Накит Одлуки Ремени Приврзоци

OlingArt Природни пердуви Multicolor 25ММ 10pcs/многу бронза Метал клипови DIY ѓердан earring Накит Одлуки

DEN 80.64

Достапност
Достапно за нарачка


Oling Art Природни пердуви Multicolor 25ММ 10pcs/многу бронза Метал клипови DIY ѓердан earring Накит Одлуки Ремени Приврзоци
25ММ 10 PCS
Метал клипови : бронзени
35 MM 10 PCS МИКС QT (Случаен мешавина на бои)
Метал клипови : бронзени
https : //www.aliexpress.com/store/product/Oling Art-Natural-feathers-Multicolor-35 MM-10pcs-lot-bronze-Metal-clips-DIY-necklace-earring-Jewelry-Making-Straps/1504571_32853023143.html?spm=2114.12010612.0.0.295c863de Yf1 Q0
Метал клипови : Сребро.
35 MM 10 PCS 004 QT
35 MM 10 PCS 005 QT
35 MM 10 PCS 008 QT
35 MM 10 PCS 009 QT
35 MM 10 PCS 010 QT
35 MM 10 PCS 012 QT
35 MM 10 PCS 013 QT
35 MM 10 PCS 015 QT
35 MM 10 PCS 016 QT
35 MM 10 PCS 017 QT
35 MM 10 PCS 018 QT
35 MM 10 PCS 019 QT
35 MM 10 PCS 022 QT
35 MM 10 PCS 024 QT
35 MM 10 PCS 025 QT
35 MM 10 PCS 027 QT
35 MM 10 PCS 031 QT
35 MM 10 PCS 032 QT
35 MM 10 PCS 033 QT
35 MM 10 PCS 034 QT
35 MM 10 PCS 036 QT
Работно Време
Работно време од понеделник до сабота, Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе ви одговори на вашата е-пошта на 24hours.
Повратни информации ве Молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации и со 5 ѕвездички. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ќе биде многу ценет. Ако не се сосема задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине на повратните информации. Ние сигурно ќе реши проблем за вас е на задоволително ниво. (100% комуникација, 100% наплата, 100% замена, 100% комуникација) ве Молиме да ни даде шанса да се направат нештата право пред какви било негативни или неутрални повратни информации лево. И оние што остави лош повратните информации без комуникација не се добредојдени на сите. Затоа што секогаш му верувате : Објект како што е опишано Вистинската големина како што е опишано; Облик како слики покажува; Боја речиси иста како на сликата Комуникација Пораки одговори во рок од 24 часа (во работни денови) Превозот 1.Ние брод на пакет рок од 72 часа по уплатата избришани. 2.Ние брод на светот. 3 ми даде точна адреса за да се осигура безбедноста на објектот. Ако имате променето вашата адреса, или не сакаат ни да брод на друга адреса, ве молиме промени на нова адреса, кога ќе се плати нас со тоа, инаку ние нема да бидат одговорни ако пакетот е изгубена. ЗАБЕЛЕШКА : со цел да се обезбеди брз прием на омилениот пакет на услуги,ние ви препорачуваме да изберете : Ali Express Стандард за Испорака
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Нашите производи се вклучени во товарни. Ако се одлучите : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не треба да додадете котизација (remote област систем автоматски да додадете превозот), но оваа логистика ќе биде можноста на пакет на тежината, на платформата нема да плати. Ако се одлучите : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот Купувачи, треба да го додадете соодветниот котизација, оваа логистика пристап кон безбедноста, проблемот платформа активно ќе се занимаваат со и не го плати надоместокот. Се очекува навременоста 1) нормалните услови : 16-35 дена за да стигнат до нивната дестинација 2) посебните околности : 35-60 дена за да стигнат до нивната дестинација, посебни околности вклучуваат : празници, политика корекција, оддалечените области, итн Услуга 100% Гаранција Ако не сте задоволни, јас не сум среќен! Вашиот sastisfication е нашата среќа! Само е-мејл мене, ако не сте задоволни со било кој од моите производи Ние ќе го со најдобро да се реши проблем за сите вас. 100% Наплата 100% Кредитни 100% Замена 100% Размена. Постои временско ограничување, Не се Шегувам

Спецификацијата

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
OLINGART
Објектот Должина:
2.5cm
Број На Модел На:
YM-QT25MM
Производ Карактеристики:
Моден Пердув за earring & ѓердан
Објектот Тежина:
1g
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Висина:
0inch
Објектот Ширина:
0.3cm
Материјал:
Пердув
мешана боја:
пердув бои се мешаат случајно 10PCS/МНОГУ
Единствена боја:
10 компјутери/многу
Големина:
1X2.5cm
метал клипови:
бронза

Со стоката дадена додека купуваат