• Новак
Рачно изработени DIY додатоци brooch pin бисер едноставна темперамент shawls џемпер тока шамија тока

Рачно изработени DIY додатоци brooch pin бисер едноставна темперамент shawls џемпер тока шамија тока

DEN 188.64

Достапност
Достапно за нарачка


Делови
Едноставност, суштината
Убавина, бојата е на тековната популарната корејски боја!
Headdress, ѓердан, pendant, копче тока кеси може да се користи!
Ние се обидуваме да ги презентираат вистински бои за вас,
Но секој монитор е различен, и таму е неизбежно некои разлика во бојата. !

Спецификацијата

Бренд Име:
Задржи време
Накит Наоди Тип:
Brooch База
Број На Модел На:
KP1292
Тип На Објект:
накит наоди

Со стоката дадена додека купуваат