• Новак
  • -25 %
WOSTU Денот на Вљубените 925 Sterling Silver Црвено Глеѓ Стрелките на Срцето Монистра Шарм за Жените Змија Хривнија S925 Накит за Подарок BKC480

WOSTU Денот на Вљубените 925 Sterling Silver Црвено Глеѓ Стрелките на Срцето Монистра Шарм за Жените Змија

DEN 341.00
DEN 454.08

Достапност
Достапно за нарачка


Опис :
Те видов во тој момент, како ако стрелката на љубовта stung моето срце, јас мислам дека сум во љубов со вас.
.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
1.55g
Надворешниот Дијаметар:
11mm
Број На Модел На:
BKC480
Материјал:
Метал
Метали Тип:
925 Sterling silver
Бренд Име:
WOSTU
Објектот Форма:
waterdrop
Печат:
s925
Гаранција:
Ако постои вистинска 925 Фунта сребро, ЦЕЛОСНА НАПЛАТА!
боја:
Црвена
Елементи На Дизајнот:
падне во љубов
Метал:
Автентични 925 фунта
Големина:
1.1*1.8 cm

Со стоката дадена додека купуваат