• Новак
  • -12 %
6MM 8ММ 10ММ 12MM Сина Чакал Природен Камен Круг Монистра Diy Накит Наоди Ѓердани Обетки Нараквици Додатоци

6MM 8ММ 10ММ 12MM Сина Чакал Природен Камен Круг Монистра Diy Накит Наоди Ѓердани Обетки Нараквици Додатоци

DEN 160.00
DEN 182.40

Достапност
Достапно за нарачка


Производ ID : 28707 Име на Производ : Круг Монистра Материјал : Природен Камен
Боја : Истиот да се Слика
Големина : 12 MM
Производ ID : 18725 Име на Производ : Случајни Природен камен-Сина чакал Материјал : Сина чакал
Боја : Сина чакал
Големина : Прошири должина : 85-90 CM
Производ ID : 14118 Име на Производ : Круг Монистра Материјал : Природен Камен
Боја : Истиот да се Слика
Големина : 6 MM
Производ ID : 14117 Име на Производ : Круг Монистра Материјал : Природен Камен
Боја : Истиот да се Слика
Големина : 8 MM
Производ ID : 7443 Име на Производ : Круг Монистра Материјал : Природен Камен
Боја : Истиот да се Слика
Големина : 10ММ

Спецификацијата

Објектот Дијаметар:
6MM 65PCS, 8MM 48PCS, 10MM 38PCS, 12MM 16PCS
Бренд Име:
Rosediy
Материјал:
Камен
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Број На Модел На:
7443 14117 14118 28707
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
природен камен
боја:
Истите да се Слика
Големина:
6MM 8MM 10MM 12MM

Со стоката дадена додека купуваат