• Новак
  • -18 %
Срдечни Дизајн 20Pcs/Многу Рачно Изработени Накит Одлуки/Accessories/Додаток Делови/Оцетна Киселина Материјали/Накит Наоди Компоненти

Срдечни Дизајн 20Pcs/Многу Рачно Изработени Накит Одлуки/Accessories/Додаток Делови/Оцетна Киселина Материјали/Накит

DEN 232.00
DEN 283.20

Достапност
Достапно за нарачка


Срдечни Дизајн 20 Pcs/Многу Рачно Изработени Накит Одлуки/Accessories/Додаток Делови/Оцетна Киселина Материјали/Накит Наоди Компоненти
1. Материјал : Оцетна Киселина
2. Големина : 12*12 MM
3. Место На Потекло : Произведено Во Кина ( Копно )
4. Превозот Методи : Од Кина Пост Воздухот, Хонгконг Пост Воздухот, EMS, DHL..
5. Количина : 20 Парчиња
Испорака
А Превозот адреса - Предмети ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress профил адреса ,ве Молиме да се осигурате дека превозот адреса е целосна и точна.
Б. Ние ќе брод вашата нарачка заедно преку Epacket за Срдечни Дизајн.Ако тоа е итна,можете да платите некои дополнителни превозот надомест,ние ќе ви го испратиме преку DHL,или ЕМС ПРОЗОРЦИ,ние добие голем попуст од курир,тогаш цената е многу добар.
В. Време во транзит
За Кина Пост Воздух Mail,тоа секогаш ќе се земе 15-35 дена да пристигнат. Ако не можете да добиете пакетот рок од 45 дена,ве молиме љубезно ве молиме испратете e-mail на нас. Ние ќе ви помогнеме да ги пратите на пакет за вас. Ви благодариме.
D. Данок, Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок на бесплатно или многу помала вредност данок врз увозот, Ние ќе ги прогласи за тоа како еден "Примерок" или "Подарок"или "монистра" со помала вредност.Ние не сноси никаква царина или данок.
Гаранција
Ние се гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот .Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција.
НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Повратни информации
Вашето мислење е навистина важно за нас.
-Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас. Однапред ви благодариме.
-Ако не сте задоволни со нашите производи и услугата, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение. Ви благодариме!
Политика На Враќање&Процес
А Ако не сте задоволни со добиените стоки ,за кои било причини, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.
Б. ве Молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да ја испратите предмети назад.
В. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и ве молиме да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот Aliexpress ID.
D. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени.
F. Врати пратката товарни треба да се плати од страна на Купувачот.

Спецификацијата

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Ширина:
1.2cm
Објектот Висина:
0.25cm
Објектот Должина:
1.2cm
Објектот Дијаметар:
1.2cm
Објектот Тежина:
1g
Бренд Име:
срдечни дизајн
Производ Карактеристики:
diy додатоци
Број На Модел На:
CSP-11453
Материјал:
Оцетна Киселина
Накит Наоди Тип:
earring додатоци
Is_customized:
Yes
Дебелина:
0.25 cm

Со стоката дадена додека купуваат