• Новак
  • -17 %
Мешана Боја 50pcs Polygonal Геометриски Дрвени Монистра 14mm Одговара Играчка одлуки Nacklace Хривнија Spacer Монистра

Мешана Боја 50pcs Polygonal Геометриски Дрвени Монистра 14mm Одговара Играчка одлуки Nacklace Хривнија Spacer

DEN 270.00
DEN 325.44

Достапност
Достапно за нарачка

Мешана Боја 50pcs Polygonal Геометриски Дрвени Монистра 14mm Одговара Играчка одлуки Nacklace Хривнија Spacer Монистра
Ве молиме имајте во предвид : 1.стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слободно ако износот на повеќе од $5. 2.Ако вашата цел износ под $5 , стоката ќе се испраќаат преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус слободно, 3.Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободно изрази. 4.Повеќе износот што цел,повисоко попуст ќе добиете. Ова е време на испорака за пакет : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 16 - 60 работни дена Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 10-45 работни дена E-Пакет- 5-25 работни дена EMS-5-12 работни дена DHL/Федекс/UPS/ТНТ3-10 работни дена Производи се Прикаже :

Спецификацијата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
B01467
Објектот Форма:
Принцеза-намалување на
Објектот Тежина:
100g
Бренд Име:
Laudsong
Надворешниот Дијаметар:
14mm
Материјал:
Дрво
Обликот:
геометрија
боја:
nix

Со стоката дадена додека купуваат