• Новак
Diy рачно изработени накит додатоци леб pearl cat ' s eye обетки pendant pendant помине телефон школка декоративни материјали

Diy рачно изработени накит додатоци леб pearl cat ' s eye обетки pendant pendant помине телефон школка декоративни

DEN 129.60

Достапност
Достапно за нарачка


Додатоци
Едноставност
Убавина, боја е популарниот корејски боја!
Headdress, ѓердан, pendant, копче тока кеси може да се користи!
Ние се обидуваме да се покаже вистинската боја на секого.
Но секој не го следат едни со други и секој гледа боите различно !

Спецификацијата

Бренд Име:
Задржи време
Накит Наоди Тип:
Изолација
Број На Модел На:
KP1322
Тип На Објект:
накит наоди

Со стоката дадена додека купуваат