• Новак
  • -12 %
8ММ 10ММ Природен Камен Круг Монистра Diy Накит Наоди Ѓердани Обетки Нараквици Додатоци

8ММ 10ММ Природен Камен Круг Монистра Diy Накит Наоди Ѓердани Обетки Нараквици Додатоци

DEN 169.00
DEN 192.00

Достапност
Достапно за нарачка


Производ ID : 28719 Име на Производ : Круг Монистра Материјал : Природен Камен
Боја : Истиот да се Слика
Големина : 10ММ
Производ ID : 28718 Име на Производ : Круг Монистра Материјал : Природен Камен
Боја : Истиот да се Слика
Големина : 10ММ
Производ ID : 28717 Име на Производ : Круг Монистра Материјал : Природен Камен
Боја : Истиот да се Слика
Големина : 8 MM

Спецификацијата

Објектот Дијаметар:
8MM 45PCS, 10MM 20PCS, 10MM 18PCS
Бренд Име:
Rosediy
Материјал:
Камен
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Број На Модел На:
28717 28718 28719
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
природен камен
боја:
Истите да се Слика
Големина:
8MM 10MM

Со стоката дадена додека купуваат