• Новак
REGELIN 20pcs Гроздобер Коса Јаже Затворач, Клипови, Тока, сврзувачки елементи 12mm Cabochon Камео Празен База Фах DIY Hearwear Накит Наоѓање

REGELIN 20pcs Гроздобер Коса Јаже Затворач, Клипови, Тока, сврзувачки елементи 12mm Cabochon Камео Празен База

DEN 137.76

Достапност
Достапно за нарачка


REGELIN 20pcs Гроздобер Коса Јаже Затворач, Клипови, Тока, сврзувачки елементи 12mm Cabochon Камео Празен База Фах DIY Hearwear Накит Наоѓање
(1)Предмет Тип : накит наоди
(2)Пол : жена/девојка
(3)Материјал : бакар
(4)количеството : 20pcs/многу
(5)празно база големина : 10/12/14/16/18/20mm

Спецификацијата

Големина:
10mm blank, 12mm blank, 14mm blank, 16mm blank, 18mm blank, 20mm blank
Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Објектот Должина:
0inch
Бренд Име:
REGELIN
Број На Модел На:
B075
Објектот Ширина:
0inch
Производ Карактеристики:
накит база
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Тежина:
0g
Објектот Висина:
0inch
Тип На Објект:
накит наоди
Парична казна или Моден:
модата на коса и накит
Пол:
жена/девојка
Материјал:
Бакар
Количина:
20pcs/многу
Обликот:
Круг
hairclip:
косата се носат
Празен база големина:
10/12/14/16/18/20mm
cabochon база:
12mm празен база
Кабелот:
одговараат за 4mm јаже кабелот/кожа јаже

Со стоката дадена додека купуваат