• Новак
Кристал Монистра Rutilated Кварцен Природен Камен Монистра За Beading 5x6mm DIY Накит Одлуки Spacer Монистра Случаен Форма

Кристал Монистра Rutilated Кварцен Природен Камен Монистра За Beading 5x6mm DIY Накит Одлуки Spacer Монистра

DEN 815.52

Достапност
Достапно за нарачка


Материјал
Природни Злато Rutilated Кристал Монистра
Големина
5x6mm
Боја
Како Слики
Количина
Конверзија на :
1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Точка Законик
NBD583
Забелешка
1 : монистра, може да имаат мала боја и големина разлика. Ние, главно, се продаде природни камења. Рачно изработени или машина за мелење, тешко е иста. Ве молиме да се разбере пред да се купи. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас да реши за тебе.
2 : Ако вашата цел е повеќе од $150, ние ќе ја испрати на парцела од DHL & ЕМС за слободни.
Цел на повеќе од $500, можете да контактирате со нас, ние ќе ви даде неверојатен попуст.

Спецификацијата

Објектот Дијаметар:
5x6mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
0.1g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
NBD583
Бренд Име:
OAAPAAQ
Материјал:
Кристално
Надворешниот Дијаметар:
5mm
Материјал:
rutilated кварцен
Големина:
5x6mm

Со стоката дадена додека купуваат