• Новак
  • -0 %
12mm 10мм 8мм Внатрешна Големина Бакар Сребро Обетки Празно Поставување Рамки Празно Cabochon Прстен База За DIY Прстен 50pcs/многу K05122

12mm 10мм 8мм Внатрешна Големина Бакар Сребро Обетки Празно Поставување Рамки Празно Cabochon Прстен База За

DEN 234.00
DEN 234.24

Достапност
Достапно за нарачка


12mm 10мм 8мм Внатрешна Големина Бакар Сребро Обетки Празно Поставување Рамки Празно Cabochon Прстен База За DIY Прстен 50pcs/многу K05122

Спецификацијата

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Прстен Settings
Објектот Дијаметар:
1cm
Објектот Должина:
1cm
Метали Тип:
Бакар
Објектот Тежина:
1g
Објектот Ширина:
1cm
Објектот Висина:
1cm
Производ Карактеристики:
Рамка рамки Поставување
Број На Модел На:
K05122
Бренд Име:
Onebeading
Предмет Тип:
Рамка рамки Поставување
Внатрешниот Кол:
8мм,10мм,12mm
боја:
Античкиот Бронза & Сребро.
Материјал:
Метал
Количина:
50pcs/многу
is_customized:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат