• Новак
Куче Заби Amethysts Природни Грутка Случаен Форма Монистра трговија на Големо Цена Лабава Монистра Накит во 23*19 мм BE10305

Куче Заби Amethysts Природни Грутка Случаен Форма Монистра трговија на Големо Цена Лабава Монистра Накит во

DEN 842.88

Достапност
Достапно за нарачка


1 buc за продажба, Околу 15.5 инчен по влакно Голема грутка монистра Околу 23*19 мм Куче заби аметист монистра Случаен форма

Спецификацијата

Објектот Дијаметар:
23x19 mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
MUDULLA
Број На Модел На:
BE10305
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Форма:
случаен
Големина:
23*19 мм
Должина:
approx 15.5 inch

Со стоката дадена додека купуваат