• Новак
  • -30 %
Овална Paua Школка Монистра, Paua Школка, 50~57x36~40x16.5~20mm, Дупка: 1mm

Овална Paua Школка Монистра, Paua Школка, 50~57x36~40x16.5~20mm, Дупка: 1mm

DEN 698.00
DEN 997.44

Достапност
Достапно за нарачка


Овална Paua Школка Монистра
Големина : околу 36~40mm широк, 50~65mm долго, 16.5~20mm дебели, дупка : 1mm.
Продавачот Препорачува :
НАПОМЕНА :
>>>>> Боја на нашите мешани бои предмети ќе бидат испратени по случаен избор и може да биде различен, со нашата слика. Ве молиме да го потврдите со контактирање со клиентите ако не предвид нивните бои!
>>>>> 1 Пакет = 1 Влакно или 1 компјутер во нашата продавница

Спецификацијата

Број На Модел На:
SSHEL-F0008-01
Објектот Тежина:
70 g
Објектот Дијаметар:
As description
Материјал:
Школка
Објектот Форма:
Овална Форма
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Бренд Име:
pandahall
Употреба:
Монистра
Обоена:
Undyed
единица:
5pcs
Материјал:
Paua Школка

Со стоката дадена додека купуваат