• Новак
  • -30 %
Буда Главата Природни Henan J-a-d-e Монистра, 27x22x23mm, Дупка: 1mm

Буда Главата Природни Henan J-a-d-e Монистра, 27x22x23mm, Дупка: 1mm

DEN 735.00
DEN 1049.76

Достапност
Достапно за нарачка


торба
Буда Главата Природни Henan Jade Монистра, Загрева
Големина : за 22mm широк, 27mm долго, 23mm дебели, дупка : 4mm.
Продавачот Препорачува :
НАПОМЕНА :
>>>>> Боја на нашите мешани бои предмети ќе бидат испратени по случаен избор и може да биде различен, со нашата слика. Ве молиме да го потврдите со контактирање со клиентите ако не предвид нивните бои!
>>>>> 1 Пакет = 1 Влакно или 1 компјутер во нашата продавница

Спецификацијата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
pandahall
Објектот Тежина:
115 g
Број На Модел На:
G-N0130-03
боја:
мешана боја
Обликот:
Човековите
Употреба:
Монистра
Обоена:
Undyed
Дупка Стил:
Drilled
природата:
Природни
Тема:
будистички
единица:
5pcs
Материјал:
Jade

Со стоката дадена додека купуваат