• Новак
  • -6 %
200 Мешана Боја Транспарентен Акрилик Фацетирани Teardrop Шарм Монистра 9X14mm модни Додатоци

200 Мешана Боја Транспарентен Акрилик Фацетирани Teardrop Шарм Монистра 9X14mm модни Додатоци

DEN 204.00
DEN 216.48

Достапност
Достапно за нарачка


100 Мешана Боја Транспарентен Акрилик Фацетирани Teardrop Шарм Монистра 9 X14mm
КОЛИЧИНА за овој оглас : 100 компјутери
Состојба : Нова
Боја : Мешана боја
Големина : прибл. 9 mm во дијаметар , во Должина од 14mm
Материјал : Акрилик
Бои на она што ќе добиете може да бидат различни од фотографијата. бои се мешаат по случаен избор

Спецификацијата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BSTAYLYEXI
Материјал:
Акрилик
Надворешниот Дијаметар:
1
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
1
Број На Модел На:
xh001002
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
is_customized:
Yes
Име:
Стил
Објектот Дијаметар:
1

Со стоката дадена додека купуваат