• Новак
  • -6 %
300pcs 24X14mm Боја Акрилик Срце Лета Крило Шарм 2-Дупка Connecter jewely Декоративни Додатоци

300pcs 24X14mm Боја Акрилик Срце Лета Крило Шарм 2-Дупка Connecter jewely Декоративни Додатоци

DEN 341.00
DEN 362.88

Достапност
Достапно за нарачка


300 Боја Акрилик Срце Лета Крило Шарм 2-Дупка Connecter 24 X14mm
КОЛИЧИНА за овој оглас : 300 компјутери
Состојба : Нова
Боја : Јасно Боја
Големина : прибл. 24mm X14mm X5mm
Материјал : Акрилик
Бои на она што ќе добиете може да бидат различни од фотографијата. бои се мешаат по случаен избор

Спецификацијата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BSTAYLYEXI
Материјал:
Акрилик
Надворешниот Дијаметар:
1
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
1
Број На Модел На:
XH0010023
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Објектот Дијаметар:
1

Со стоката дадена додека купуваат