• Новак
  • -30 %
Zip Заклучување Пакување Торба Застане Торбичка Resealable Патент Матирано Транспарентен Пластични кеси Храна ореви Чување на екранот Пакување Торба

Zip Заклучување Пакување Торба Застане Торбичка Resealable Патент Матирано Транспарентен Пластични кеси Храна

DEN 352.00
DEN 503.04

Достапност
Достапно за нарачка


Димензии : Ширина * Висина * ширината на Дното

Спецификацијата

боја:
9x15x3cm, 11x17x3cm, 13x20x4cm, 15x22x4cm, 17x23x4cm, 18x26x4cm, 20x30x5cm, 23x35x5cm
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Производ Карактеристики:
пластична кеса
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Висина:
15cm
Број На Модел На:
9x15x3 11x17x3 13x20x4 15x22x4
Бренд Име:
ruiday
Објектот Тежина:
4g
Објектот Должина:
9cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Материјал:
Пластични

Со стоката дадена додека купуваат