• Новак
  • -6 %
500 Мешана Боја Сребрена Фолија Дупка Барел Монистра 6X4mm за Kandi Нараквици Занаети Деца

500 Мешана Боја Сребрена Фолија Дупка Барел Монистра 6X4mm за Kandi Нараквици Занаети Деца

DEN 197.00
DEN 209.76

Достапност
Достапно за нарачка


500 Мешана Боја Сребрена Фолија Дупка Пони Барел Монистра 6 X4mm за Kandi Нараквици Занаети Деца
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
КОЛИЧИНА за овој оглас : 500pcs монистра
Состојба : Нова
Боја : Мешана Боја
Големина : прибл. 6mm(1/4") во дијаметар , 4mm(0.16") во Висина , дупка големина : 3мм
Материјал : Акрилик
Бои на она што ќе добиете може да бидат различни од фотографијата. боите не се толку мешани како фото

Спецификацијата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BSTAYLYEXI
Материјал:
Акрилик
Надворешниот Дијаметар:
1
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
1
Број На Модел На:
xh0010033600
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
is_customized:
Yes
Име:
Стилови
Објектот Дијаметар:
1

Со стоката дадена додека купуваат