• Новак
  • -15 %
50 Метри, Бела Восок Памук Beading Кабелот од 1,5 мм Ресни Накит String

50 Метри, Бела Восок Памук Beading Кабелот од 1,5 мм Ресни Накит String

DEN 194.00
DEN 228.48

Достапност
Достапно за нарачка


50 Метри, Бела Восок Памук Beading Кабелот од 1,5 мм Ресни Накит String
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
Модел Бр. SW07-7
КОЛИЧИНА за овој оглас : 50 метри (5 насоки , континуирани 10 метри должина секое влакно)
Состојба : Нова
Боја : Бела
Големина : прибл. На 10 метри секое влакно,1.5 mm mm дебели
Материјал : Восок Памук Кабелот
Одлична За правење Белегзии и ѓердан.
Пример на употреба
Проверете го мојот други предмети!
Бидете сигурни да ме додадете на вашите омилени листа!

Спецификацијата

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
BSTAYLYEXI
Материјал:
Ткаенини
Големина:
1.5mm
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Должина:
1inch
Објектот Тежина:
1g
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Производ Карактеристики:
Накит Наоди Тип
Број На Модел На:
xh0010663000
Тип На Објект:
накит наоди

Со стоката дадена додека купуваат