• Новак
  • -30 %
8/10/12mm Рамен Круг рачно изработени Millefiori Кристално Стакло Лабава Накит Наоди Одлуки DIY Дизајн Етничка Монистра, Мешана Боја

8/10/12mm Рамен Круг рачно изработени Millefiori Кристално Стакло Лабава Накит Наоди Одлуки DIY Дизајн Етничка

DEN 522.00
DEN 745.44

Достапност
Достапно за нарачка

-4.28 /торба
Станот Круг Рачно Изработени Millefiori Стаклени Монистра, Мешана Боја
Големина : за 8мм во дијаметар, дебелина 3мм, дупка : 0.5 mm; за 48pcs/влакно, 14.1".
Продавачот Препорачува :
НАПОМЕНА :
>>>>> Боја на нашите мешани бои предмети ќе бидат испратени по случаен избор и може да биде различен, со нашата слика. Ве молиме да го потврдите со контактирање со клиентите ако не предвид нивните бои!
>>>>> 1 Пакет = 1 Влакно или 1 компјутер во нашата продавница

Спецификацијата

Објектот Дијаметар:
8mm, 10mm, 12mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
LK-R004-54
Објектот Тежина:
185 g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
Стакло
боја:
мешана боја
Употреба:
Монистра
Дупка Стил:
Drilled
единица:
10Strands
Материјал:
Millefiori Lampwork
Објектот Дијаметар:
0.315

Со стоката дадена додека купуваат