• Новак
  • -20 %
Mini. нарачката е $7! 2-12mm Multicolor Позлата Хематит ironstone Круг Spacer DIY Лабава Монистра 15

Mini. нарачката е $7! 2-12mm Multicolor Позлата Хематит ironstone Круг Spacer DIY Лабава Монистра 15

DEN 96.00
DEN 120.00

Достапност
Достапно за нарачка

Mini. нарачката е $7! 2-12mm Multicolor Позлата Хематит ironstone Круг Spacer DIY Лабава Монистра 15"
ФА-ПРОДАВНИЦА М aterial Хематит Големина
Дупка Големина : 1mm
Дебелина : 2-12mm
Должина Со Ширина : 2-12mm Боја Multicolor Количество Види Подолу Стандарден Дел Не 2-12mctsy Забелешка

Спецификацијата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
80g
Бренд Име:
SexeMara
Број На Модел На:
2-12mctsy
Надворешниот Дијаметар:
2mm
Материјал:
Камен
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
2-12mm
Надворешниот Дијаметар:
2-12mm

Со стоката дадена додека купуваат