• Новак
  • -6 %
бесплатен превозот 10 Метри Хривнија Ѓердан Накит декоративни додатоци 2mm корејски Восок Кабелот String Нишка

бесплатен превозот 10 Метри Хривнија Ѓердан Накит декоративни додатоци 2mm корејски Восок Кабелот String Нишка

DEN 270.00
DEN 287.04

Достапност
Достапно за нарачка


Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
КОЛИЧИНА за овој оглас : 10 метри ( continuous 10 метри должина секое влакно)
Состојба : Нова
Боја : Изберете Ја Вашата Боја
Големина : прибл. 2 мм во дебелина
Материјал : Полиестер
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
* Плетенка Dacron влакна
* Змија-кожата како и текстура
* Мазна завршница
* Силна материјал
*Оваа корејски кабелот за напојување е добро восок shiney snakeskin како текстура & е исклучително силна.. и Одлична за Правење на Shamballa & Kumihimo Стил Накит, плус Одлична алтернатива за Кожа Мозок!
Пример на употреба
Повеќе предмети......

Спецификацијата

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
BSTAYLYEXI
Материјал:
Ткаенини
Големина:
2mm
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Должина:
1inch
Објектот Тежина:
1g
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Производ Карактеристики:
Накит Наоди Тип
Број На Модел На:
xh0010006
Тип На Објект:
накит наоди

Со стоката дадена додека купуваат