• Новак
  • -6 %
500 Мешана Боја Половина Бисер Мушка 8мм Рамен Грб Круг Камења Бележник Занает

500 Мешана Боја Половина Бисер Мушка 8мм Рамен Грб Круг Камења Бележник Занает

DEN 215.00
DEN 228.00

Достапност
Достапно за нарачка


500 Мешана Боја Половина Бисер Мушка 8мм Рамен Грб Бележник Занает
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
Модел No : PFB05-8
КОЛИЧИНА за овој оглас : 500 компјутери
Состојба : Нова
Боја : Мешана Боја
Големина : прибл. 8мм во дијаметар, 4mm во дебелина
Материјал : Акрилна Пластика
Половина Бисер Мушка во 100% Нова Состојба. Одлично за Занаети, Scrapbooking, - Карта во донесувањето Одлуки, Коса Клипови, Цвет Центар & Костим Дизајн, како и Украсување Кукли, Детска Облека, Додатоци Бутици, итн. Се применуваат лесно со лепак како E6000.
Бидете сигурни да ме додадете на вашите омилени листа!
Проверете го мојот други предмети!

Спецификацијата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BSTAYLYEXI
Материјал:
Акрилик
Надворешниот Дијаметар:
1
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
1
Број На Модел На:
xh0010033600
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Објектот Дијаметар:
1

Со стоката дадена додека купуваат