• Новак
  • -6 %
50pcs мешана боја круг се зголеми Резба акрилик монистра накит фитинг Бесплатен Превозот jewely Декоративни Додатоци

50pcs мешана боја круг се зголеми Резба акрилик монистра накит фитинг Бесплатен Превозот jewely Декоративни

DEN 360.00
DEN 383.52

Достапност
Достапно за нарачка

Добредојдовте на нашиот магазин ве Молиме имајте во предвид : минимум цел количество : 1, Кога вкупниот износ на нарачки Економски пакет Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус Овој начин на транспорт, Можете да ги пратите стоки информации за превоз во Кина, кога стоката да пристигне во вашата земја, не може да ги пратите на тоа, но на стоки се уште може да се постигне. Кога вкупниот износ на нарачки> $ 7, Можете да ги пратите на целосна превозот информации Ако се инсистира на Целосно следење на услугата, можете исто така да купите на следниот линк, што е Кина Пост Воздух Mail, само да го додадете на вашата нарачка. >
материјал : акрилик
Боја : мешана боја
КОЛИЧИНА : 50pcs
Големина на :
за оригинални рачно изработени предмети ние прифаќаме обичај цел според вашите барања
ние може да понуди микс наредби за различни предмети ,без минимум за барањата за секој објект,
занаетчиски предмети би можеле да имаат малку мали defectives, се надевам дека ќе можат да го разберат.
за мешан занает сетови ,тоа ќе ја следи состојбата со достапноста ,
не може да бидете сигурни дека бои и дезени за да биде точно на ист како слики,
но, сте го добиле мора да бидат слични како на слики ,
ако мора да добие какви било конкретни предмети ,pls ја напушти белешки кога ќе го поставите цел : )
ние се обидуваат најдобро да им понуди добри производи и услуги на сите купувачи : )
ако имате било какви прашања,или треба било каква помош ,pls convo нас !
сите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарок.
Прифатлива цена и најдобра услуга е она што ние секогаш се обидуваат да се направи.
Вашето задоволство е да се гарантира. ние прифаќаме 7 дена замена или рефундирање на каква било тешка дефект

Спецификацијата

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Материјал:
Акрилик
Надворешниот Дијаметар:
0.01
Објектот Дијаметар:
mixed
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Објектот Тежина:
200
Број На Модел На:
слободни
Бренд Име:
BSTAYLYEXI
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Име:
убава стил diy
is_customized:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат