• Новак
  • -6 %
Голема Promation 10 метри рачно изработени ѓердан хривнија DIY обезбедува Бесплатен Превозот црна боја Круг Вистинска Кожа Накит Кабелот 2mm

Голема Promation 10 метри рачно изработени ѓердан хривнија DIY обезбедува Бесплатен Превозот црна боја Круг

DEN 254.00
DEN 270.24

Достапност
Достапно за нарачка


Добредојдовте на нашиот магазин ве Молиме имајте во предвид : минимум цел количество : 1, Кога вкупниот износ на нарачки Економски пакет Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус Овој начин на транспорт, Можете да ги пратите стоки информации за превоз во Кина, кога стоката да пристигне во вашата земја, не може да ги пратите на тоа, но на стоки се уште може да се постигне. Кога вкупниот износ на нарачки> $ 7, Можете да ги пратите на целосна превозот информации Ако се инсистира на Целосно следење на услугата, можете исто така да купите на следниот линк, што е Кина Пост Воздух Mail, само да го додадете на вашата нарачка. >
32.8 Метри Круг Вистинска Кожа Накит Кабелот 2mm
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
КОЛИЧИНА за овој оглас : 32.8 Метри ( 10 метри должина )
Состојба : Нова
Големина : прибл. На 10 метри секое влакно ,1.8 мм-2mm дијаметар
Материјал : Вистинска Кожа
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Спецификацијата

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
BSTAYLYEXI
Материјал:
Ткаенини
Големина:
2mm
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Должина:
1inch
Објектот Тежина:
1g
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Производ Карактеристики:
Накит Наоди Тип
Број На Модел На:
xh0010200
Тип На Објект:
накит наоди
is_customized:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат