• Новак
  • -6 %
нови 100pcs чиста боја мешана боја 5 ѕвезда дрвени мушка ниска цена diy Декоративни Додатоци Изберете различни боја Бесплатен Превозот

нови 100pcs чиста боја мешана боја 5 ѕвезда дрвени мушка ниска цена diy Декоративни Додатоци Изберете различни

DEN 201.00
DEN 214.08

Достапност
Достапно за нарачка

Добредојдовте на нашиот магазин ве Молиме имајте во предвид : минимум цел количество : 1, Кога вкупниот износ на нарачки Економски пакет Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус Овој начин на транспорт, Можете да ги пратите стоки информации за превоз во Кина, кога стоката да пристигне во вашата земја, не може да ги пратите на тоа, но на стоки се уште може да се постигне. Кога вкупниот износ на нарачки> $ 7, Можете да ги пратите на целосна превозот информации Ако се инсистира на Целосно следење на услугата, можете исто така да купите на следниот линк, што е Кина Пост Воздух Mail, само да го додадете на вашата нарачка. > материјал : дрвени Боја : мешана боја КОЛИЧИНА : 100 компјутери Големина : 15mm дното цена и најдобра услуга е она што ние секогаш се обидуваат да го направите Вашето задоволство е guranteed.

Спецификацијата

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Висина:
0.1inch
Објектот Должина:
0.1inch
Објектот Ширина:
0.1inch
Материјал:
Дрво
Објектот Дијаметар:
0.1inch
Објектот Тежина:
1g
Накит Наоди Тип:
Конектори
Бренд Име:
BSTAYLYEXI
Производ Карактеристики:
15mm
Број На Модел На:
xh001006
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Име:
убава стил diy
Објектот Дијаметар:
1
Надворешниот Дијаметар:
1

Со стоката дадена додека купуваат