• Новак
  • -6 %
200 Топла Розова Половина Бисер Мушка 10мм Рамен Грб Круг Камења Бележник CraftCraft

200 Топла Розова Половина Бисер Мушка 10мм Рамен Грб Круг Камења Бележник CraftCraft

DEN 192.00
DEN 204.00

Достапност
Достапно за нарачка


200 Топла Розова Половина Бисер Мушка 10мм Рамен Грб Бележник Занает
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
Модел No : PFB06-5
КОЛИЧИНА за овој оглас : 200 компјутери
Состојба : Нова
Боја : топло Розова Боја
Големина : прибл. 10мм во дијаметар, 5mm во дебелина
Материјал : Акрилна Пластика
Половина Бисер Мушка во 100% Нова Состојба. Одлично за Занаети, Scrapbooking, - Карта во донесувањето Одлуки, Коса Клипови, Цвет Центар & Костим Дизајн, како и Украсување Кукли, Детска Облека, Додатоци Бутици, итн. Се применуваат лесно со лепак како E6000.
Проверете го мојот други предмети!
Бидете сигурни да ме додадете на вашите омилени листа!

Спецификацијата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BSTAYLYEXI
Материјал:
Акрилик
Надворешниот Дијаметар:
1
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
1
Број На Модел На:
xh0010033600
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Име:
-
Објектот Дијаметар:
1

Со стоката дадена додека купуваат