• Новак
  • -7 %
50 Мешани Мат Флуоресцентни Неонски Монистра Акрилик Крстот Шарм Монистра 24X18mm

50 Мешани Мат Флуоресцентни Неонски Монистра Акрилик Крстот Шарм Монистра 24X18mm

DEN 109.00
DEN 116.64

Достапност
Достапно за нарачка


50 Мешани Мат Неонски Монистра Акрилик Крстот Шарм Монистра 24 X18mm
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
КОЛИЧИНА за овој оглас : 5 0 компјутери
Состојба : Нова
Боја : Мешана Боја
Големина : прибл. 24 мм(0.94") X 18mm(0.71") , дупка големина 2 mm
Материјал : Акрилик
Бои на она што ќе добиете може да бидат различни од фотографијата. бои се мешаат по случаен избор
Оваа монистра е Флуоресцентна боја, таа 's не светат во темница

Спецификацијата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BSTAYLYEXI
Материјал:
Акрилик
Надворешниот Дијаметар:
1
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
1
Број На Модел На:
xh001002
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
is_customized:
Yes
Име:
Стилови
Објектот Дијаметар:
1

Со стоката дадена додека купуваат