• Новак
  • -6 %
Фабриката Штекер Црна Половина Бисер Мушка 12mm Рамен Грб Занает имитација бисер

Фабриката Штекер Црна Половина Бисер Мушка 12mm Рамен Грб Занает имитација бисер

DEN 192.00
DEN 203.52

Достапност
Достапно за нарачка


100 Црна Половина Бисер Мушка 12mm Рамен Грб Бележник Занает
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
КОЛИЧИНА за овој оглас : 100 компјутери
Состојба : Нова
Боја : Црна Боја
Големина : прибл. 12mm во дијаметар, 5-6mm во дебелина
Материјал : Акрилна Пластика
Половина Бисер Мушка во 100% Нова Состојба. Одлично за Занаети, Scrapbooking, - Карта во донесувањето Одлуки, Коса Клипови, Цвет Центар & Костим Дизајн, како и Украсување Кукли, Детска Облека, Додатоци Бутици, итн. Се применуваат лесно со лепак како E6000.

Спецификацијата

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
0.1inch
Објектот Висина:
0.1inch
Производ Карактеристики:
12mm
Објектот Ширина:
0.1inch
Објектот Дијаметар:
0.1inch
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
xh001002
Бренд Име:
BSTAYLYEXI
Накит Наоди Тип:
Моден
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Објектот Дијаметар:
1
Надворешниот Дијаметар:
1

Со стоката дадена додека купуваат