• Новак
  • -6 %
500pcs Темно Зелена Половина Бисер Мушка 8мм Рамен Грб Круг Бележник Занает декоративни додатоци diy

500pcs Темно Зелена Половина Бисер Мушка 8мм Рамен Грб Круг Бележник Занает декоративни додатоци diy

DEN 214.00
DEN 227.52

Достапност
Достапно за нарачка


Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
КОЛИЧИНА за овој оглас : 500 компјутери
Состојба : Нова
Боја : Темно Зелена Боја
Големина : прибл. 8мм во дијаметар, 4mm во дебелина
Материјал : Акрилна Пластика
Половина Бисер Мушка во 100% Нова Состојба. Одлично за Занаети, Scrapbooking, - Карта во донесувањето Одлуки, Коса Клипови, Цвет Центар & Костим Дизајн, како и Украсување Кукли, Детска Облека, Додатоци Бутици, итн. Се применуваат лесно со лепак како E6000.

Спецификацијата

Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
8мм
Објектот Дијаметар:
0.01inch
Објектот Ширина:
0.01inch
Број На Модел На:
xh000100k001
Објектот Висина:
0.01inch
Објектот Должина:
0.01inch
Бренд Име:
BSTAYLYEXI
Материјал:
Пластични
Накит Наоди Тип:
Моден
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Надворешниот Дијаметар:
1
Објектот Дијаметар:
170-20mm

Со стоката дадена додека купуваат