• Новак
  • -6 %
100 компјутери Црна Боја Flatback Акрилик Шиење Кристал Избрани Форма да се Шие на монистра diy Накит Додатоци

100 компјутери Црна Боја Flatback Акрилик Шиење Кристал Избрани Форма да се Шие на монистра diy Накит Додатоци

DEN 224.00
DEN 238.08

Достапност
Достапно за нарачка


КОЛИЧИНА за овој оглас : 100 компјутери
Состојба : Нова
Боја : Црна Боја
Големина : прибл. 16mm круг , 14m X14mm Squre, 7 X19mm правоаголник,
13 X18mm овална, 13 X18mm teardrop ,9 X20mm коњ око, 8 X20mm долго Капка,16 X16mm Срце
Материјал : Акрилик
обликот се меша по случаен избор. обликот на она што ќе добиете за да се биде различен од фотографијата. Фацетирани Акрилик Шиење Flatback Круг Кристал Бисер Монистра во 100% Нова Состојба. Одлично за Занаети, Scrapbooking, - Карта во донесувањето Одлуки, Коса Клипови, Цвет Центар & Костим Дизајн, како и Украсување Кукли, Детска Облека, Додатоци Бутици, итн.

Спецификацијата

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Дијаметар:
0.01inch
Производ Карактеристики:
да се шие на
Објектот Ширина:
0.01inch
Број На Модел На:
xh000100k001
Материјал:
Акрилик
Објектот Должина:
0.01inch
Бренд Име:
BSTAYLYEXI
Накит Наоди Тип:
Моден
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Име:
Стил
Whelloch материјали:
Монистра
Flatback Акрилик Шиење Кристал:
црна боја
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
170-20mm
Надворешниот Дијаметар:
1

Со стоката дадена додека купуваат