• Новак
  • -6 %
50 Компјутери 14mm Пластични Faux Бисер Круг Монистра Бела Имитација Бисер

50 Компјутери 14mm Пластични Faux Бисер Круг Монистра Бела Имитација Бисер

DEN 205.00
DEN 217.92

Достапност
Достапно за нарачка


50 Компјутери 14mm Пластични Faux Бисер Круг Монистра Бела Имитација Бисер
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
Модел Бр. fp13-1
КОЛИЧИНА за овој оглас : 50 компјутери
Состојба : Нова
Бојата : Белата боја
Големина : прибл. 14mm во дијаметар,
Материјал : Пластика

Спецификацијата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BSTAYLYEXI
Материјал:
Акрилик
Надворешниот Дијаметар:
1
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
1
Број На Модел На:
xh001002
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Објектот Дијаметар:
1

Со стоката дадена додека купуваат