• Новак
  • -6 %
100 Јасно Акрилик Фацетирани Срцето Flatback Кристал Камења Бисери 14X14mm Не Holee

100 Јасно Акрилик Фацетирани Срцето Flatback Кристал Камења Бисери 14X14mm Не Holee

DEN 154.00
DEN 164.16

Достапност
Достапно за нарачка


КОЛИЧИНА за овој оглас : 100 компјутери
Состојба : Нова
Боја : Јасно Боја
Големина : прибл. 14mm X14mm , 4.0 mm во висина
Материјал : Акрилик
Овие Акрилик фацетирани rhinestones се идеални за облагородување бележник, свадба, бебе туш, карти,итн. Можете да лепак со пиштол или dab на вулгарен лепак. Тие се обновливи ако сте внимателни при преземање на нив и надвор.

Спецификацијата

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Дијаметар:
0.01inch
Објектот Ширина:
0.01inch
Број На Модел На:
xh000100k001
Објектот Висина:
0.01inch
Материјал:
Акрилик
Објектот Должина:
0.01inch
Производ Карактеристики:
14mm
Бренд Име:
BSTAYLYEXI
Накит Наоди Тип:
Моден
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
is_customized:
Yes
Име:
Стил
flatback акрилик кристал:
14x14mm
Објектот Дијаметар:
170-20mm
Надворешниот Дијаметар:
1

Со стоката дадена додека купуваат