• Новак
  • -6 %
100pcs 12mm смола кристал мушка diy cabochon Бесплатен Превозот Ниска Цена розова боја круг flatback

100pcs 12mm смола кристал мушка diy cabochon Бесплатен Превозот Ниска Цена розова боја круг flatback

DEN 180.00
DEN 191.04

Достапност
Достапно за нарачка


Добредојдовте на нашиот магазин ве Молиме имајте во предвид : минимум цел количество : 1, Кога вкупниот износ на нарачки Економски пакет Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус Овој начин на транспорт, Можете да ги пратите стоки информации за превоз во Кина, кога стоката да пристигне во вашата земја, не може да ги пратите на тоа, но на стоки се уште може да се постигне. Кога вкупниот износ на нарачки> $ 7, Можете да ги пратите на целосна превозот информации Ако се инсистира на Целосно следење на услугата, можете исто така да купите на следниот линк, што е Кина Пост Воздух Mail, само да го додадете на вашата нарачка. >
100 Flatback Смола Точки Круг Кристал Cabochon Камења 12mm
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
КОЛИЧИНА за овој оглас : 100 компјутери
Состојба : Нова
Големина : прибл. 12mm во дијаметар , во висина 3мм
Материјал : Acryli c/ Смола
Answer : ___________________________ Note : 's не дупка

Спецификацијата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BSTAYLYEXI
Материјал:
Акрилик
Надворешниот Дијаметар:
1
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
1
Број На Модел На:
xh00102000
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
1

Со стоката дадена додека купуваат