• Новак
  • -30 %
Рачно изработени Lampwork Монистра, Ракавица за Божиќ, се Меша Боја, 18~19x14x9~10мм, Дупка: 1mm

Рачно изработени Lampwork Монистра, Ракавица за Божиќ, се Меша Боја, 18~19x14x9~10мм, Дупка: 1mm

DEN 564.00
DEN 805.92

Достапност
Достапно за нарачка

торба
Рачно изработени Lampwork Монистра, Ракавица за Божиќ, се Меша Боја
Големина : околу 18~19mm долго, 14mm широк, 9~10мм дебели, дупка : 1mm.
Продавачот Препорачува :
НАПОМЕНА :
>>>>> Боја на нашите мешани бои предмети ќе бидат испратени по случаен избор и може да биде различен, со нашата слика. Ве молиме да го потврдите со контактирање со клиентите ако не предвид нивните бои!
>>>>> 1 Пакет = 1 Влакно или 1 компјутер во нашата продавница

Спецификацијата

Број На Модел На:
СВЕТИЛКА-R009-M
Објектот Тежина:
262 g
Објектот Дијаметар:
As description
Материјал:
Стакло
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Бренд Име:
pandahall
боја:
мешана боја
Обликот:
облека
Употреба:
Монистра
Дупка Стил:
Drilled
Тема:
Божиќ
единица:
100pcs
Материјал:
Lampwork

Со стоката дадена додека купуваат