• Новак
  • -6 %
400pcs Мешана Боја Adiy додатоци Рамен Круг Монистра Накит Makinglphabet/Декоративни Писма

400pcs Мешана Боја Adiy додатоци Рамен Круг Монистра Накит Makinglphabet/Декоративни Писма

DEN 166.00
DEN 176.64

Достапност
Достапно за нарачка

Добредојдовте на нашиот магазин ве Молиме имајте во предвид : минимум цел количество : 1, Кога вкупниот износ на налозите на Овој начин на транспорт, Можете да ги пратите стоки информации за превоз во Кина, кога стоката да пристигне во вашата земја, не може да ги пратите на тоа, но на стоки се уште може да се постигне. Кога вкупниот износ на нарачки> $ 7, Можете да ги пратите на целосна превозот информации Ако се инсистира на Целосно следење на услугата, можете исто така да купите на следниот линк, што е Кина Пост Воздух Mail, само да го додадете на вашата нарачка. >
Материјал
Легура
Големина
Approx6-7 mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја multicolor
Количина
Ќе добиете 400 на овој објект во листата цена
Дел Бр.
Имајте на ум.
Ако имате било какви барања,ве молиме контактирајте го у

Спецификацијата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BSTAYLYEXI
Материјал:
Акрилик
Надворешниот Дијаметар:
0.1
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
0.1g
Број На Модел На:
xh001386
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Име:
Нов стил
Големина:
6-7mm
Цел:
хривнија & играчка за деца
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
6-7mm

Со стоката дадена додека купуваат