• Новак
  • -6 %
500 Компјутери 6mm Пластични Faux Бисер Круг Монистра Светлина Портокал Имитација Бисер

500 Компјутери 6mm Пластични Faux Бисер Круг Монистра Светлина Портокал Имитација Бисер

DEN 182.00
DEN 193.92

Достапност
Достапно за нарачка


500 Компјутери 6mm Пластични Faux Бисер Круг Монистра Светлина Портокал Имитација Бисер
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
Модел Бр. fp02-18
КОЛИЧИНА за овој оглас : 500 компјутери
Состојба : Нова
Боја : Светло Портокалова Боја
Големина : прибл. 6mm во дијаметар
Материјал : Пластични Одлична за Занает!

Спецификацијата

Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
6mm
Објектот Должина:
0.1inch
Објектот Висина:
0.1inch
Објектот Ширина:
0.1inch
Објектот Дијаметар:
0.1inch
Број На Модел На:
xh001002
Бренд Име:
BSTAYLYEXI
Материјал:
Пластични
Накит Наоди Тип:
Моден
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Објектот Дијаметар:
1
Надворешниот Дијаметар:
1

Со стоката дадена додека купуваат