• Новак
  • -15 %
Децата Надолу Панталони Есен/Зима Деца Бебе Девојки Панталони Затоплување Панталони Девојки Мода Windproof Панталони Згусне Еластична Јаже

Децата Надолу Панталони Есен/Зима Деца Бебе Девојки Панталони Затоплување Панталони Девојки Мода Windproof

DEN 648.00
DEN 762.72

Достапност
Достапно за нарачка


предмети име : Деца Надолу Панталони Есен/Зима Деца Бебе Девојки Панталони Затоплување Панталони Девојки Мода Windproof Панталони Згусне Еластична Јаже
Големина на Информациски (единица : cm) НИ Големина CN Големина Панталони Должина Колковите Препорачуваме Висина 12 M 80 44 61 60-70 CM 18 МИЛИОНИ 90 49 65 70-80СМ 24 M 100 54 69 80-90 CM 3 T 110 60 73 90-100 CM 4 T 120 66 77 100-110 CM 5 T 130 72 81 110-115 CM Поради различни мерни методи,Таму ќе биде 1-3 см грешка; Според детската висина.на телесната тежина.Облекување навики да се Избере вистинската големина,ви благодариме!

Спецификацијата

Дете НИ Големина:
12M, 18 МИЛИОНИ, 24M, 5T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
546453
Панталона Стил:
Директно
Бренд Име:
Smart Poro
Половината Тип:
Средината
Затворање Тип:
Drawstring
Декорација:
Никој
Тип На Објект:
Целосна Должина
Материјал:
Полиестер
Одговара Тип:
Лабава

Со стоката дадена додека купуваат