• Новак
  • -5 %
Детска облека свадба и партија облека постави кратко sleeve шарени кошула со комбинезони мода панталони момчиња облека

Детска облека свадба и партија облека постави кратко sleeve шарени кошула со комбинезони мода панталони момчиња

DEN 743.00
DEN 781.44

Достапност
Достапно за нарачка


Продавница Забележите повеќето од објектите во акции, ние брод во 1-2days по вашата исплата, како обично. на dorpping шопинг е поздравен, ве молиме оставете точна адреса на секоја цел. Нашата продавница имаат FACEBOOK(Xinjing bao) и INSTAGRAM(aliexpresslucky) Можете да додадете нас и проверете нашата секојдневна нови пристигнувања и продажба!!!

точка име
Детска облека свадба и партија облека постави кратко sleeve шарени кошула со комбинезони мода панталони момчиња облека
-
големина : 100(3t)-110(4t)-120(5)-130(6)-140(7)
боја : како на слика
лебл големина врвот должина brust шорцеви 100 42 32 27 110 42 33 27.5 120 43 34 29 130 45 35.5 29 140 50
37 29
100% реална слика , немојте да се грижите за квалитетот
-
ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи
ве молиме дајте ни повратни информации 5star

Спецификацијата

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5, 6, 7
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Outerwear Тип:
Грб
Пол:
Момчиња
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Шарени
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Јака:
Пак надолу Јака
Материјал:
Памук
Затворање Тип:
Еден Гради
Број На Модел На:
2240
Бренд Име:
Voguish Boutiqu
Sleeve Стил:
Редовни

Со стоката дадена додека купуваат