• Новак
2018 спорт Детска Облека 2 Парче Сет Девојка Јакна за пролет палта + панталони Бебе Девојка Облека , Деца Облека за девојки облека

2018 спорт Детска Облека 2 Парче Сет Девојка Јакна за пролет палта + панталони Бебе Девојка Облека , Деца Облека

DEN 863.52

Достапност
Достапно за нарачка


[xlmodel]-[фото]-[0000]

Спецификацијата

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5, 6, 18 МИЛИОНИ, 24M
Бренд Име:
OrangeMom
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Печати
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Outerwear Тип:
Грб
Затворање Тип:
Pullover
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук,Полиестер
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува

Со стоката дадена додека купуваат